Moja przygoda z Waves Ducks

MrCactus_7
2 min readSep 28, 2021

--

Cześć, dzisiaj chciałbym Wam opowiedzieć jak rozpoczęła się moja przygoda z grą Waves Ducks.

Wszystko zaczęło się od zainteresowania ekosystemem Waves i jego blockchainem. Aby być na bieżąco z nowościami zacząłem obserwować ich profil na Twitter: @wavesprotocol

Pewnego dnia pojawił się post o nadchodzącej grze Waves Ducks który mocno mnie zainteresował.

Po zapoznaniu się z opisem, pomyślałem — To będzie mój gem 💎

Najlepsze w tym wszystkim było to, że jako malutki inwestor, taki plankton, mogłem “zainwestować” swój czas zamiast pieniędzy aby zdobyć token tego projektu — $EGG.

Na początku były proste zadania oparte o stronę Gleam jak polubienie na twitter czy podanie dalej posta. Za te zadania można było dostać po jednej sztuce $EGG które wtedy miały wartość około $20.

Nie sprzedawałem $EGG aby zarobić szybką kasę. Stwierdziłem, że chcę uczestniczyć w projekcie i zdobyć w przyszłość kaczki. Patrzeć jak dalej będzie się rozwijał projekt.

Uczestniczyłem w różnych wyzwaniach za których pomyślne wykonanie dostawałem w nagrodę tokeny $EGG. Od krótkiego opisania na czym polega gra, przez zabawne memy po poważniejsze filmy na YouTube prezentujące Waves Ducks.

Licznik moich zdobytych $EGG się zwiększał. Dzięki temu mogłem później wykluć swoje kaczki i utworzyć skromną farmę $EGG przynoszącą obecnie mi pasywny dochód.

Nie spodziewałem się, że token $EGG osiągnie taką zawrotną wartość. Mimo obecnej ceny wahającej się w okolicach $1,500 uważam, że jeszcze dużo dobrego przed nami.

Waves Ducks dopiero rozpoczynają swoją podróż w stronę księżyca 🚀🌕

#WavesDucks #NFTgaming #play2earn

https://wavesducks.com/3PQFLjjxZ35vT9gQtKtA3A3L4fXwd4jCssh

--

--